Bucks siekia namų pranašumo

Serijos tarp ”Milwaukee Bucks” ir ”Boston Celtics” premjera įvyko ”Fiserv Forum” arenoje. Šeštadienio vakarą nuo 21.30 val. čempionai pirmą kartą namie susikaus šių metų Rytų pusfinalyje

Milwaukee Bucks – Statistika ir dabartinė forma

”Bucks” jau užsitikrino namų pranašumą laimėję pirmąsias serijos rungtynes. Tačiau kitame susitikime jiems nepavyko pratęsti labai gero pasirodymo iš pirmųjų rungtynių. Be to, vis dar nebus Khriso Middletono.

Be antrojo geriausio reguliariojo sezono rezultatyviausio žaidėjo aikštės šeimininkų gretose vėl svarbiausia bus Giannio Antetokounmpo žaidimas į priekį. ”Graikų keistuolis” kol kas yra ketvirtas pagal rezultatyvumą ir atkovotus kamuolius atkrintamosiose varžybose.

Skaičiai, iš kurių greitai paaiškėja, kodėl puolėjas taip pat yra karštas kandidatas į MVP titulą šį sezoną.

Boston Celtics – Statistika ir dabartinė forma

Rekordiniai čempionai greitai atsitiesė po pirmojo pralaimėjimo: Antrosiose serijos rungtynėse ”Celtics” atrodė daug geriau. Vyriausiasis treneris Ime Udoka neabejotinai atsikvėpė su palengvėjimu, ypač dėl Jayleno Browno pasirodymo.

Šalia Jaysono Tatumo šis gynėjas yra svarbiausias puolimo žaidėjas ir po nuviliančios serijos pradžios, kai pelnė dvylika taškų, 25-erių metų krepšininkas neseniai vėl įrodė savo neabejotiną klasę – 30 taškų.

Be to, gynybinis darbas buvo labai stiprus: Paskutiniame susitikime svečiai ”Bucks” komandai įmetė tik 86 taškus.

Be to, neseniai geriausiu NBA gynėju pripažintas Marcusas Smartas, kuris dėl traumos praleido paskutinę dvikovą, dabar vėl galės pradėti rungtynes.

Milwaukee Bucks – Boston Celtics Patarimas

Alaus miesto krepšininkai šiame susitikime tikėsis namų pranašumo. Tik du iš dešimties pastarųjų namų rungtynių prieš Bostono komandą baigėsi pralaimėjimu.

2022.05.07 21:30 Milvokio ”Bucks” ir Bostono ”Celtics” dvikovos trečiosiose rungtynėse nuo 21:30 val. metu Giannis Antetokounmpo atliks daugiau nei 3,5 rezultatyvaus perdavimo. Graiką kol kas ištiko panašus likimas kaip ir Keviną Durantą iš ”Nets” ankstesniame 2022 m. NBA atkrintamųjų varžybų etape.

Dėl visuomet labai gero svečių gynybos darbo KD turėjo susitaikyti su 5,3 prarasto kamuolio per rungtynes. ”Graikų keistuolis” ir vėl žaidė labai sėkmingai, ypač pirmosiose šios serijos rungtynėse, tačiau dabar jam kaupiasi ir apsukos.

Bostonas buvo stipriausia reguliariojo sezono gynybinė komanda ir ši savybė pastebima ir po sezono. Antetokounmpo atveju, dabartinėje serijoje taip pat pastebimas įspūdingas 5,5 apsukų per rungtynes rodiklis.

Sugrįžus Marcusui Smartui, kuris yra galiojantis DPOY, 27-erių metų krepšininkas susiduria su dar vienu itin stipriu gynybiniu žaidėju.

Be to, svečiai turi du itin greitus pirštus turinčius žaidėjus – Tatumą (2,0) ir Browną (2,3), kurie patenka tarp 4 geriausių žaidėjų pagal daugiausiai perimtų kamuolių atkrintamosiose varžybose!

Lämna ett svar